TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - ZNÓW BYŁO PYSZNIE

• 2021-10-01 15:14:43

Dziś ostatni dzień obchodów Międzynarodowego Dnia języków Obcych. W ALO świętowaliśmy codziennie od poniedziałku 27 września.

TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - ZNÓW BYŁO PYSZNIE

Dziś, w piątek, klasa III D zaszalała kulinarnie. Na stole królowały przede wszystkim słodkości - włoskie tiramisu, tarta z malinami i borówkami, sernik, pączki. Były też pierogi, wytrawne ślimaki z suszonymi pomidorami i włoska przystawka - melon owinięty szynka prosciutto. Nie mogło także zabraknąć nachosów z pysznym sosem.

Fajnie było usiąść z uczniami przy jednym stole, pożartować, rozluźnić się, uraczyć się smacznymi potrawami, oderwać się chociaż na chwilę od szkolnej rutyny. Chyba musimy częściej urządzać takie „imprezy”. Integracja gwarantowana a jaka uczta dla podniebienia...