TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W ALO

• 2021-09-27 16:22:17

Jak pewnie wszyscy wiecie, w dniu 26 września obchodzony jest co roku Europejski Dzień Języków Obcych.

TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W ALO

Po długich naradach doszliśmy jednak do wniosku, że jeden dzień świętowania to dla nas za mało ;-), dlatego też zdecydowaliśmy, że cały bieżący tydzień będziemy celebrować języki obce w naszej szkole.

Począwszy od wtorku 28 września będziemy raczyć się potrawami z wielu zakątków świata, szukać skarbów ukrytych w różnych zakamarkach szkoły, sprawdzać swoją wiedzę i umiejętności w licznych quizach i konkursach. Zarówno wielbiciele angielskich idiomów, anglojęzycznej terminologii medycznej jak i miłośnicy kultury rosyjskiej i niemieckiej będą mieli okazję wyszaleć się językowo. Każdy uczeń znajdzie coś dla siebie.

Śledźcie nas na bieżąco. Codziennie będziemy zamieszczać krótkie relacje z naszych obchodów. Będzie się działo!