Wigilia szkolna w Siemienicach

• 2019-12-20 13:41:30

18 grudnia 2019 roku już po raz trzeci spotkaliśmy się przy wigilijnym stole, by wspólnie obchodzić ten piękny czas Świąt Bożego Narodzenia. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Spotkanie wigilijne zorganizował dla nas Prezes Fundacji Rodziny Wośko, Pan Mieczysław Wośko.

Wigilia szkolna w Siemienicach

Chór szkolny, pod kierunkiem p. Agnieszki Wawrzyniak, wprowadził nas w świąteczny nastrój. Uczennice zaśpiewały piękne świąteczne piosenki, chłopcy zagrali dla nas na ukulele i fortepianie.

Następnie życzenia świąteczne dla wszystkich złożyli pani dyrektor Anna Pietrzak oraz Prezes Fundacji Rodziny Wośko, Pan Mieczysław Wośko.

Po wspólnej wieczerzy przyszedł czas na kolędy. Wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy je z sercem pełnym radości i uśmiechem na twarzach. Wspólnie spędzone chwile to najlepszy prezent dla nas wszystkich...

Wszystkim bardzo dziękujemy za wspólne przeżywanie tych pięknych chwil! Prezesowi Fundacji Rodziny Wośko, p. Mieczysławowi Wośko, chcemy serdecznie podziękować za zaproszenie i możliwość bycia razem, w tym szczególnym dniu!