Zarabianie i wydawanie pieniędzy

• 2024-04-24 13:36:24

Autor książki "Język pieniądza", pan Paweł Rygielski, kolejny raz gościł dzisiaj w naszej szkole na spotkaniu z uczniami klas pierwszych. Zajęcia były podzielone na dwie części: wykład i ćwiczenia warsztatowe.

Zarabianie i wydawanie pieniędzy

Tematem wykładu było przekazanie uczniom wiedzy na temat skutecznego zarabiania pieniędzy. Natomiast w części warsztatowej zadaniem uczniów było przygotowanie kreatywnych pomysłów na pozyskanie środków finansowych adekwatnie do ich wieku. Ta część spotkania była niezwykle ożywiona, młodzież wykazała się kompetencjami ponadprzedmiotowymi, przede wszystkim umiejętnością pracy w grupie. Wiele pomysłów zrodziło się w odniesieniu do możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji.
Było to niezwykle inspirujące spotkanie. Dziękujemy panu Pawłowi Rygielskiemu i do zobaczenia na kolejnym.