Targi edukacyjne w Kutnowskim Domu Kultury

• 2018-05-14 07:08:17

W czwartek 26 kwietnia 2018 roku mieliśmy okazję zaprezentować naszą szkołę podczas Targów Edukacyjnych organizowanych w Kutnowskim Domu Kultury. Była to doskonała okazja do przekonania gimnazjalistów do wybrania naszej szkoły!

Targi edukacyjne w Kutnowskim Domu Kultury

Stoisko Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży z gimnazjów oraz ich rodziców. Nasi uczniowie przeprowadzili niejedną (mamy nadzieję że udaną) potyczkę na argumenty z przedstawicielami pozostałych kutnowskich szkół ponadgimnazjalnych. Ulotki, foldery i krówki z logo naszej szkoły były wszechobecne na korytarzach KDK. Po te ostatnie niektórzy uczniowie często wracali.

Drodzy gimnazjaliści! Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do wybrania ALO! Gdybyście jednak mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się 9 czerwca 2018 r. w siedzibie naszej szkoły.